DOMOV JE MIESTO, KDE SA RODÍ NOVÝ ŽIVOT

DOMOV JE MIESTO, KDE SA RODÍ NOVÝ ŽIVOT

Aj dnes sme tu s pravidelnou dávkou informácií o nákupe nehnuteľnosti. Dnes zhrnieme pár faktov, ktoré rozhodujú u väčšiny z nás. Na to, ako to v praxi chodí, sme sa opýtali konateľky developerskej spoločnosti ELISIA, s. r. o. a obchodníčky s nehnuteľnosťami Ing. Blanky Feč Vargovej.

Kráľovné bývajú na Kráľovej Hore

Kráľovné bývajú na Kráľovej Hore

Ako sme Vás pred týždňom informovali na našom Sídlisku III vyrastajú nové rodinné domy. Developer ich buduje ako komplexný projekt riadenej výstavby a urbanizmu s komplexnou infraštruktúrou. Dnes sme sa zaujímali o to, ako vznikol zaujímavý koncept tohto celého projektu. A ako to všetko bolo nám porozprávala konateľka developerskej spoločnosti ELISIA s. r. o., ktorá projekt realizuje, Ing. Blanka Feč Vargová.

Rodinné domy na Sídlisku III

Rodinné domy na Sídlisku III

Na našom Sídlisku III, nad ulicou Mirka Nešpora, postupne vyrastá nová, urbanisticky ucelená zóna rodinných domov. Ide uzavretú lokalitu s kompletnou infraštruktúrou a  výstavbou. Viac sme sa dozvedeli od konateľky developerskej spoločnosti ELISIA, s. r. o., Ing. Blanky Feč Vargovej, ktorá projekt s názvom KRÁĽOVA HORA realizuje.

Keď vám dajú na výber, vyberte si VŠETKO!

Keď vám dajú na výber, vyberte si VŠETKO!

Bývanie si vyberáme na základe priorít. Čo je vlastne dôležité? Je to poloha, veľkosť, možnosť parkovania, pozemok, obytná plocha, dostupnosť služieb, alebo cena? Odpoveďou je, že dôležité je všetko! Preto, ak „volíte“ nové bývanie, vyberte si jednoducho všetko! A presne to sú rodinné domy, kaskády PRINCESS na Sídlisku III v Prešove, nad ulicou Mirka Nešpora, na Kráľovej Hore.

Prečo si kúpiť  rodinný dom?

Prečo si kúpiť rodinný dom?

V minulých číslach sme sa venovali kúpe starších a nových bytov. Dnes budeme s Ing. Blankou Feč Vargovou, konateľkou developerskej spoločnosti a obchodníčkou s nehnuteľnosťami, hovoriť o výhodách kúpy rodinného domu. V čom teda spočívajú krásy bývania v rodinnom dome?

Čo sledovať pri nákupe nehnuteľnosti?

Čo sledovať pri nákupe nehnuteľnosti?

Rozhodli ste sa kúpiť nehnuteľnosť a zvažujete aké kritériá sledovať, aby váš nákup bol ideálny? Odpovedá Ing. Blanka Feč Vargová, konateľka developerskej spoločnosti a obchodníčka s nehnuteľnosťami.

DOMOV, MOJE  MIESTO PRE ŽIVOT

DOMOV, MOJE MIESTO PRE ŽIVOT

Vysnívané bývanie. Náš útulný domček, v ktorom sa naše deti smejú, naháňajú na záhrade a my pri čaše vína spoznávame krásu každodenného dňa. Takto si to predstavujeme. Naša OÁZA pokoja. Jednoducho krásny život, ktorému DOMOV dáva tú správnu pôdu pod nohami. Takto vyzerá naša predstava, keď si vyberáme MIESTO PRE ŽIVOT. Čo brať do úvahy, na čo sa zamerať, aby to tak skutočne bolo? Odpovedá Ing. Blanka Feč Vargová, konateľka developerskej spoločnosti ELISIA, s. r. o a obchodníčka s nehnuteľnosťami.

Použiť alebo nepoužiť služby „REALITKY“?

Použiť alebo nepoužiť služby „REALITKY“?

Každý z nás minimálne raz v živote kupuje nehnuteľnosť. Ako nakúpiť čo najlepšie? Ktorá cesta z mnohým dnešných ponúkaných je tá správna? Je ideálnou voľbou použiť služby realitnej kancelárie, alebo je výhodnejší nákup z „prvej ruky“? Na túto tému odpovedá konateľka developerskej spoločnosti ELISIA, s. r. o. a obchodníčka s nehnuteľnosťami Ing. Blanka Feč Vargová

„Starý“ alebo „nový“ byt?

„Starý“ alebo „nový“ byt?

Snáď každý z nás túži svojej rodine dať taký pocit domova, v ktorom sa bude cítiť spokojne a radostne. Podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia vyberáme „nový domov“. Prihliadame pri tom na množstvo faktorov, akými sú peniaze, čas, vzdialenosť občianskej vybavenosti, služby v blízkosti, materská škola a základná škola, ktorú navštevujú naše deti. Sledujeme svoje životné priority a chceme si vybrať to najlepšie. Ak ste sa rozhodli kúpiť si byt, tu je malý návod, čo všetko je potrebné brať do úvahy. O kúpe bytu sme sa rozprávali s konateľkou developerskej spoločnosti ELISIA, s. r. o a obchodníčkou s nehnuteľnosťami Ing. Blankou Feč Vargovou.

Parádna svadobná limuzína - trolejbus s netopiermi!

Parádna svadobná limuzína - trolejbus s netopiermi!

(šaja) – Nezvyčajnú dopravu počas svadobného dňa si zvolili mladomanželia Katka a Matúš Nižnianski z Prešova. Z kostola na Solivare na hostinu do centra mesta ich neviezla limuzína, ale trolejbus, ktorý mal nezvyčajnú výzdobu!