Vdýchnite vášmu bytu či terase čaro

Vdýchnite vášmu bytu či terase čaro

Pani móda diktuje každoročne svoje trendy aj pre dekorácie. Keďže Veľká noc je už tu, nepremeškajte a vyčarujte si zo svojej domácnosti či terasy úžasnú pastvu pre oči. Stolovanie s kohútikmi, zajačikmi, venčeky, ozdoby vintage a provense štýl či kovové doplnky aj od svetoznámej značky Clayre & Eef nájdete už aj v Reppalshope. Nový tovar dovezený zo zahraničia je už na predajni
a čakajú na nedočkavých zákazníkov, chatárov, chalupárov a šikovné dizajnérky.

Tento rok „letia“ pastelové farby, ale aktuálnym trendom je aj rustikálny štýl s prírodnými farbami zeme. „Moje dcéry a manželka ma naučili mať v láske doplnky a zaujímať sa o detaily. Dekorácie sú dôležité. Vždy sa pri príchode do zahraničia, odkiaľ dovážame všetok náš tovar, niečo naučím. Všetky dekoračné predmety sú z prírodných materiálov ako drevo, sklo, prútie. Naše doplnky na Slovensku nezoženiete,“ hovorí Pavel Repka, majiteľ predajne Reppalshop.

 

Majiteľ splní všetky priania. Dovezie aj objednávky "na mieru".

Najnovšie kúsky dovezené z Holandska a Belgicka sú pre milovníkov veľkonočnej atmosféry.


 


„Priviezli sme  krásne doplnky na Veľkú noc, lampáše, dekorácie na stolovanie, porcelán, niečo do záhrady ako motýle, sovy, kohútiky, liatinové ozdoby, polievacie kanvice. Na požiadavky stálych zákazníkov sme rozšírili náš sortiment kovových ozdôb – vešiaky na oblečenie, na kľúče, schránky, krmítka pre vtáčikov, čističe topánok, zámky a kľúče. Tácky, vázy, vankúše. U nás si vyberie asi každý,“
predstavuje nám kolekciu majiteľ predajne. Dodal, že už aj na Slovensku je čoraz väčší dopyt po známej zančke Clayre & Eef.  Ako sme sa aj sami presvedčili, v Reppalshope nakúpite značkový tovar  za prijateľné ceny. 

 

Do záhrady ako stvorené.


V Reppalshope nájdete  aj všetko potrebné pre terasu a záhradnú party. Tím Reppal vám altánok oplášti, vyberie ohrievač a postará sa aj o záhradné stolovanie. V ich sortimente nájdete aj dekorácie bytové a terasové doplnky v provensálskom štýle. Dózy, stropné a nástenné lampy, lampáše a kahance, hodiny, budíky, porcelán, sviečky, svietniky, tácky, vankúše, vázy, kvetináče, vence, vešiačiky, záhradné teplomery, mydelničky a lavóre.
 


 

Diskusia k článku