Upratovanie môže byť aj zábavou. S čistiacou technikou Kärcher

Upratovanie môže byť aj zábavou. S čistiacou technikou Kärcher

Upratovanie je dnes hračkou. Možno s tým súhlasiť, pokiaľ máte vynikajúcich pomocníkov. Tých najlepších nájdete vo firme LUX Prešov s.r.o., ktorá ponúka vysoko kvalitnú čistiacu techniku značiek Kärcher, Lavor, Numatic, Sprintus.

Stačí jeden čistič, no využiť ho môžete na niekoľko rôznych „spôsobov“. Jedným z nich je vysokotlakový čistič. „Je určený na čistenie automobilov, prístupových ciest, fasád domov, kamenných plôch, bicyklov, motoriek, kosačiek a iné, o čom svedčí aj široké príslušenstvo k čističu. V základnej výbave niektoré modely  majú kefu na umývanie áut, hadicu na čerpanie vody z prírodných zdrojov, či zo suda, plošný čistič, ktorý slúži na údržbu vodorovných ako príjazdová cesta či terasa ako aj zvislých plôch ako sú fasády domu. Vysokotlakový čistič je ekonomický, s úsporou vody až 80 percent a šetrí elektrickú energiu,“ ponúka  Štefan Michalič, majiteľ spoločnosti LUX Prešov, s. r. o. hneď niekoľko výhod vysokotlakového čističa.  Vyššia rada vysokotlakového čističa  obsahuje aj plošný čistič, ktorý je svojím tvarom prispôsobený na čistenie rohov. Cena vysokotlakových čističov sa mení v závislosti na výrobnom materiáli a výbave. Pri dokúpení príslušenstva sú využiteľné na mnohé ďalšie účely ako čistenie potrubí či odkvapov, čistenie podvozkov, pieskovanie (kovov, kameňa) a iné.
 
Najlepšou reklamou je spokojnosť zákazníka. „Zakaždým, keď som mala umývať okná, mala som zlú náladu. Doslova som sa na to psychicky pripravovala. Manžel mi kúpil ako darček akumulátorový čistič okien, ktorý čistí okná bez námahy, bez zbytočných kvapiek, šetrí čas, nezanecháva šmuhy.  Keby som vedela, že existuje takýto pomocník, kúpila by som si ho sama už dávno,“ opisuje svoje skúsenosti Alena Jarkovská. Akumulátorový čistič okien má pracovnú  šírku 280 milimetrov a vydrží pracovať približne 25 minút na jedno nabíjanie, je ideálny na čistenie sklenených plôch a pri dokúpení teleskopickej tyče viete pohodlne zo zeme umyť okná vo výške do štyroch metrov.
 
V domácnosti ešte zostaneme upratovať ďalej. Potrebujete  tepovať či povysávať? „Tepovač - Extraktor  môžete využiť  na vysávanie na mokro, na sucho či tepovanie. Môžete čistiť čalúnenia, koberce no dokonca umyť dlážku či dlažbu. Suché vysávače spájajú mimoriadne vysokú saciu silu s mimoriadnymi znakmi komfortu. Čoho príkladom je systém QuickClick na rýchlu výmenu nadstavcov alebo systém EasySlider na jednoduché obchádzanie prekážok, ktoré nepoškodí.“
 
Viacúčelový vysávač s vysávaním na mokro aj na sucho je s funkciou vyfukovania. Je to výkonný vysávač  zo zvláštnosťou v tom, že pri dokúpení príslušenstva na hrubé nečistoty môže vysávať dokonca i lístie. Dokáže si poradiť s mokrou, suchou či hrubou alebo jemnou špinou. Systém perforce line umožňuje konštantne vysoký sací výkon bez prerušenia.
 
Momentálne ďalším hitom sú  parné čističe. „Parné čističe novej generácie sa vyznačujú nízkou dobou nahrievania , nižšou spotrebou energie a nižšou hmotnosťou ako ich predchodcovia. Ide o parné čističe slúžiace na čistenie povrchov bez použitia chémie. Dokážu vyčistiť veľké plochy nepretržitým dodávaním pary. Sú kompaktné, komfortné a flexibilné.“

 
Parné vysávače spĺňajú všetky výhody parného čistenia a suchého vysávania. Čistia bez chémie, čistou vodou, vysávajú nečistoty
a zanechávajú povrch suchý. Sú ideálne na väčšie plochy z prírodného kameňa, dlaždíc, laminátových podláh či PVC. Výborným pomocníkom sú aj vysávače popola, ktoré bez zbytočnej námahy, špiny a prachu dokážu vyčistiť  váš krb či kozub alebo slúžia ako mokro - suchý vysávač.
 
A presúvame sa  vonku.  Spoločnosť LUX Prešov  má v ponuke ďalšie novinky. Pomocou zametacích strojov rýchlo a hlavne pohodlne pozametáte chodníky, garážové vjazdy alebo terasy. Zametú prach, kamienky či lístie a rôzne iné nečistoty. Jednoduché zametacie stroje čistia  päťkrát rýchlejšia ako metla a lopatka. Nečistoty dopravia do nádoby na nečistoty, ktorá sa dá jednoducho a rýchlo odobrať
a vyčistiť.
 
Dnes sme vám predstavili len malú časť z množstva vynikajúcich pomocníkov. „Ponúkame široké množstvo techniky a k ním si môžete kúpiť aj široké množstvo chémie ako na generálne čistenie,  tak aj na údržbu povrchov a ich zabezpečenie proti opotrebeniu. Ak máte nejaký problém neváhajte prísť a poradiť sa s nami. Okrem čistiacej techniky Kärcher, Lavor, Numatic a Sprinter poskytujeme aj  rôzne čistiace služby.“  končí našu návštevu  Štefan Michalič.
 
Platená inzercia

Diskusia k článku