Parádna svadobná limuzína - trolejbus s netopiermi!

Parádna svadobná limuzína - trolejbus s netopiermi!

(šaja) – Nezvyčajnú dopravu počas svadobného dňa si zvolili mladomanželia Katka a Matúš Nižnianski z Prešova. Z kostola na Solivare na hostinu do centra mesta ich neviezla limuzína, ale trolejbus, ktorý mal nezvyčajnú výzdobu!

Keď v sobotu popoludní videli cestujúci na zastávkach v metropole Šariša vyzdobený trolejbus, neverili vlastným očiam. Uverili až vtedy, keď vodič na nich zatrúbil a keď na zastávkach vôbec nezastavoval. 
 

„Mladí chceli niečo iné, veselé a pri debate nejako padol návrh, že veď si prenajmime trolejbus, bude zábava,“ prezradila nám mama nevesty, Mária Goliášová. Slovo dalo slovo a sen sa stal realitou. „Trolejbus bol vyzdobený bielou organzou, interiér zdobili červené srdiečka a čierne netopiere, lebo manžel je veľký komiksový fanúšik. Aj preto sme vpredu v trolejbuse mali zavesený plagát s motívom, ktorý sme mali na oznámení a to s Batmanom a Wonder woman. Chceli sme tento komiksový námet preniesť aj do našej svadby,“
prezradila nám mladomanželka Katka.
 

Katka a Matúš najskôr uvažovali o tom, že sa na hostinu odvezú klasickou linkou, ktorá premáva bežne po našom meste. „No neskôr sme prišli na to, že zosúladiť všetkých svadobčanov by bolo náročné a nemali sme ani istotu, že spoj bude voľný, tak sme si trolejbus radšej objednali. Autobus sme nechceli, predsa len, trolejbus má svoje čaro. Jazda bola pre všetkých obrovským zážitkom, ktorý si užili nielen deti, ale aj samotní svadobčania a mladomanželia. Pán vodič bol vynikajúci, dokonca nám zahlásil, že nasleduje kontrola cestovných lístkov, čo všetkých pobavilo. Okrem toho trúbil a my sme si v niektorých úsekoch užili aj rýchlejšiu jazdu. Keď si ľudia na zastávkach všimli, že okolo nich prechádza svadobný trolejbus, mávali nám ostošesť...“ uzatvorila s úsmevom Katarína Nižnianská. 

 
Foto: archív rodiny 

Diskusia k článku