Ži svoju vášeň...

Ži svoju vášeň...

Vraví sa, že kto bol na polostrove Peloponéz a nenavštívil Olympiu, ako keby tam ani nebol. Tohto hesla sme sa chytili aj my s rodinou a navštívili toto miesto.

Spoznaj Prešov po 49. rovnobežke

Spoznaj Prešov po 49. rovnobežke

Prvý vyhliadkový autobus odkrýva poznávacou jazdou krásy Prešova po 49. rovnobežke. Táto jazda ponúka možnosť spoznať dávnu históriu metropoly Šariša, dozvedieť sa viac o významných udalostiach i zaujímavostiach dneška. Okrem historického centra zahŕňa prehliadka aj atmosféru prešovských sídlisk i reálny život Prešovčanov.

Hubárka Eva Hrušková: „Hurá, už rastú!“

Hubárka Eva Hrušková: „Hurá, už rastú!“

(šaja) – Obrovskú radosť mala Prešovčanka Eva Hrušková, ktorá sa vybrala do lesa. Spolu s kamarátkou Slávkou Tomkovou našli prvé hríby. Hubársky úlovok ich potešil a hubárom odkazujú – choďte do lesa, už rastú!

Letný dovolenkový bedeker - Dnes: KRÉTA

Letný dovolenkový bedeker - Dnes: KRÉTA

(šaja) – V potulkách za letnou dovolenkou sa dnes vyberieme na prekrásnu slnečnú Krétu. Kréta je najväčší grécky ostrov a súčasne piaty najväčší ostrovom v Stredozemnom mori.

Letný dovolenkový bedeker - Dnes: CHORVÁTSKO

Letný dovolenkový bedeker - Dnes: CHORVÁTSKO

(šaja) – Horúce letné dni priam volajú na dovolenku. Viacerí z vás ju už majú zaplatenú a možno práve teraz „lovia“ užitočné informácie o ceste a živote v dovolenkovej krajine. Večerník vám prináša oddnes zaujímavosti a dobré rady z rôznych dovolenkových destinácií. A začíname, ako inak, v Chorvátsku.

Uvaríme, ušetríme

Uvaríme, ušetríme

Mirka Hudáková si šikovná kuchárka. Dnes v našej súťaži uvarila výbornú pochúťku. Poďte variť aj vy!

Dámy, pozrite sa, čo dokáže  správna vizážistka!

Dámy, pozrite sa, čo dokáže správna vizážistka!

Vizážistka a fotografka, ktorú jej klientky poznajú pod menom Zulus, má naozaj čarovné ruky. Dámy dokáže zmeniť na nepoznanie. A im vďaka tomu stúpa sebavedomie. O to predsa ide, že dámy? Odborníčky sme sa spýtali, ako takáto premena prebieha.

Neuveríte! Michal navaril za dve eurá!

Neuveríte! Michal navaril za dve eurá!

(šaja) – Naša súťaž o varení – zdravom, ale hlavne lacnom vás chytila za srdcia. Do redakcie nám prišlo už niekoľko receptov, ako navariť lacno a chutne a veru aj zdravo. Prvý recept dnes uverejňujeme od fitness trénera Miša Tužinského, ktorý „vyrába“ jedálničky na úpravu stravy aj pre svojich klientov. „Variť zdravo a chutne, tak to ja mám v malíčku,“ zasmial sa Michal, keď nám prezrádzal svoj recept. „Podarilo sa mi chutné jedlo a stálo to moju peňaženku len 2,22 eur,“ pre-zrádza. My len dodávame – varte, foťte vaše chutné výtvory do redakcie. Čakajú na vás pekné ceny.

Zlato pre SOŠ na Košickej!

Zlato pre SOŠ na Košickej!

Glamour účes zdobený červenými kvetmi zaujal

Páni, pozrite, čím vás poteší!

Páni, pozrite, čím vás poteší!

Maľovanie je jej veľkou vášňou. Juliana Hamajdáková totiž vie nakresliť rôzne motívy nielen na plátno či papier, ale aj na poháre pre mladomanželov. Jej parádne kúsky ocenia najmä oči mužov. Na pohároch sú totiž neraz zvečnené ženské prednosti v 3D prevedení.