Toy Boy: „Dlhé roky som žil v zahraničí. Tvrdím, že sa netreba hanbiť za to, čo má človek doma."

Toy Boy: „Dlhé roky som žil v zahraničí. Tvrdím, že sa netreba hanbiť za to, čo má človek doma."

Hovoria vám niečo hity ako oprášená Zuzulienka, Swing, či Jsem tu sám? Určite si zamilujete aj „Chutné dievča“. V Prešovskom večerníku sa totižto zastavila Mafia Corner. V súčasnosti pod touto značkou vystupuje producent Mike, alias Toy Boy. Pochádza z Prešova, dlhodobo žil v Londýne a tvrdí, že slovenských interpretov určite nebude týrať anglickými textami... Nedávno sa spolu predstavili s Petrom Lipom.

Mafia Corner predstavuje mladú generáciu. Peter Lipa je už takým „nestorom“ slovenskej hudobnej scény. Odkiaľ prišla ponuka na Mafia Corner predstavuje mladú generáciu. Peter Lipa je už takým „nestorom“ slovenskej hudobnej scény. Odkiaľ prišla ponuka na spoluprácu?
 
  • My sme mali pieseň pripravenú dávno pred tým. Najťažšou otázkou bolo, že kto by bol správnym interpretom, keďže „Chutné dievča“ nie úplne, ale ťahalo k džezu. V podstate Peter Lipa bola voľba. Predstavoval osobu, ktorá by mala byť čerešničkou na torte. Kládli sme si otázku, ako by sme mali osloviť my, „kolotočári“, takéhoto speváka. Poslali sme mu demo a na naše prekvapenie bol Peter Lipa hneď od prvého momentu na palube. Uľahčilo to kopec práce.

...Celý rozhovor s Mafiou Corner si môžete prečítať v dnešnom vydaní Prešovského večerníka, ktorý je už v predaji. Rovnako si môžete noviny prelistovať aj n internete v sekcii pre predplatiteľov.

Diskusia k článku