Denník Prešovský večerník vychádza päťkrát do týždňa už od roku 1990. Jednotlivé vydania majú zvyčajne 16 strán.

Náš denník pokrýva nielen regionálnu politiku v meste Prešov, ale venuje sa aj športovým, kultúrnym udalostiam, zdraviu, školstvu a prináša aj rozhovory s prešovskými osobnosťami.
 
Redakcia Prešovského večerníka ponúka pre svojich zákazníkov nielen prísun kvalitných článkov, ale aj možnosť uverejnenia inzercie, uverejnenie PR článkov, komplexný polygrafický servis, ktorý je tvorený predtlačovou prípravou, samotnou tlačou, potlačovým spracovaním až po doručenie tlačovín zákazníkovi a rovnako aj prípravu rôznych akcií.
 

 
Štruktúra denníka
 
V každom vydaní denníka sú prvé strany zaplnené aktuálnym spravodajstvom z mesta Prešov. Pokrývame nielen dianie regionálnej politiky, ale aj každodenné udalosti. Samozrejmosťou je aj športový servis.
 
Pondelkové vydania sú rozšírené o rubriku Šport extra, kde sa redaktori venujú nielen aktuálnym výsledkom športových udalostí uplynulého víkendu, ale ponúkajú aj zaujímavé rozhovory so športovcami a analýzy športových udalostí.
 
Utorkové vydanie je zamerané na mladých. Venujeme sa v ňom najmä téme školstva.
 
Stredajšie vydanie je rozšírené o inzerciu aktuálnych pracovných pozícií, pričom raz mesačne sa na niekoľkých stranách objavuje rubrika Divadelné noviny, kde si naši čitatelia nájdu zaujímavosti a novinky z Divadla Jonáša Záborského spolu s rozhovormi s prešovskými hercami.
 
Štvrtkové vydanie je okrem aktuálneho spravodajstva venované aj kultúrnym udalostiam v meste a pravidelne sa venuje aj záhradkárstvu.
 
Na stránkach piatkového vydania sa venujeme lifestylovým témam a našim čitateľom prinášame rozšírenú rubriku inzercie.