Vraj už chladia šampanské

Vraj už chladia šampanské

Hádzanári Tatrana Prešov môžu dnes definitívne rozhodnúť o zisku ďalšieho majstrovského titulu.

Od 18. h je na programe tretí zápas finálovej série s HK Topoľčany. V úvodných dvoch zeleno - bieli potvrdili rolu papierového favorita. Doma vyhrali 33:24, v druhom zvíťazili pod Tríbečom 23:19. Ak sa naplnia prognózy, Tatran handball aréna by o niekoľko hodín mohla burácať po zisku desiateho slovenského prvenstva Šarišanov. Domáci hráči sú na stretnutie dobre naladení. V plánovanom poslednom vystúpení v sezóne 2013/2014 vyvrcholí aj súťaž o tričko s fotografiou hráča Tatrana, ktorú v klube rozbehli pred niekoľkými týždňami.

V uliciach nášho mesta teraz chodia šťastlivci s vzácnymi „suvenírmi“ od Radoslava Antla, Dominika Kroka, Žarka Pejoviča, Andreja Petra, Vladimíra Guzyho, Tomáša Urbana a Jakuba Krupu. A kto to bude tentoraz? Na záver ročníka odovzdá výhercovi vzácnu pamiatku jedna z najväčších osobností novodobej histórie prešovskej hádzanej, Alexander Radčenko. Stane sa tak v prestávke duelu.

Nuž, fanúšikovia športu by dnes nemali ľutovať merať cestu do domovského stánku hádzanárov Prešova. V tejto sezóne, na 99 percent naposledy. Dúfajme, že nič nezakríkneme, keď napíšeme, že majster už teraz chladí šampanské. Obhajoba je blízko... 

Diskusia k článku