Skolaboval rozhodca

(vz) - Nie v najlepšom budú dorastenci Tatrana Prešov a Slavoja Trebišov spomínať na uplynulú sobotu, keď sa v treťom kole dorasteneckej lige stretli v prešovskej Handball aréne. V prvom stretnutí mladších dorastencov došlo v poslednej minúte k nepríjemnej udalosti, keď u jednému z rozhodcov došlo k náhlej zástave srdca, takže musel byť oživovaný a následne prevezený na oddelenie ARO do prešovskej nemocnice.

Po dohode zástupcov klubov bol zápas mladších dorastencov ukončený po ukončení riadneho hracieho času. Pri danej situácii duel starších dorastencov Prešova a Trebišova nebol odohraný a kluby sa dohodli na náhradnom termíne. Stretnutie v Tatran Handball aréne bude odohraný 23. októbra o 17.h.

Po vedení v úvode sa mladší dorastenci Tatrana upokojili, čo využil súper a v 12. minúte sa ujal vedenia 5:4. Domáci pridali a do šatní odchádzali s trojgólovým náskokom. Ten si viac menej udržiavali celý druhý polčas a zápas dotiahli do víťazného konca.
Tatran: Rychvalský, Vaško, Ondrejčák - Kimák-Fejko 2, M. Antl 10/5, Karabinoš, Vranko, Buranovský, Komloš, Cmorej 3, Biroš, Kravčák 7, D. Radčenko 1, Polanský, Babuščák. Pokutové hody: 5/5 – 4/2, vylúčenia: 4:4.

V štvrtom kole prvej dorasteneckej ligy sa mladší dorastenci Tatrana Prešov predstavia v nedeľu o 13. h opäť v domácom prostredí Tatran handball arény proti tímu MHáK Martin. Starší nastúpia proti rovnakému súperovi o 15. h.