Alpská kombinácia v Bulharsku patrila Fenningerovej

V kombinácii super G a slalomovej jazdy dosiahla Rakúšanka Anna Fenningerová víťazný čas 2:05,06 min a pred Slovinkou Tinou Mazeovou mala v cieli náskok 39 stotín.BANSKO 1. marca (WEBNOVINY) - Rakúšanka Anna Fenningerová sa stala víťazkou alpskej kombinácie v rámci pretekov Svetového pohára zjazdárok v bulharskom Bansku. V kombinácii super G a slalomovej jazdy dosiahla Fenningerová víťazný čas 2:05,06 min a pred Slovinkou Tinou Mazeovou mala v cieli náskok 39 stotín.

Duda pomohol Legii k výhre, návrat po zranení oslávil gólom

Slovenský futbalista dosiahol piaty gól v Ekstraklase 2014/2015 a celkovo ôsmy v sezóne.

Ferrer pokoril Nišikoriho, z Acapulca má už štvrtý titul

Ferrer vyťažil v acapulskom finále zo 40 nevynútených chýb súpera, sám zahral 11 víťazných úderov a šesťkrát vzal súperovi podanie.ACAPULCO 1. marca (WEBNOVINY) - Víťazom dvojhry na turnaji ATP World Tour v mexickom Acapulcu sa stal Španiel David Ferrer. Tridsaťdvaročný Ferrer zdolal v súboji dvoch najvyššie nasadených hráčov, jednotku turnaja, o sedem rokov mladšieho Japonca Keia Nišikoriho za 109 minút 6:3, 7:5.

Futbalisti Dunajskej Stredy remizovali, nevyužili presilovku

Favorizovaní zverenci nového trénera Tomislava Mariča remizovali s hráčmi Zlatých Moraviec 1:1, hoci už od prvej minúty hrali presilovku o jedného muža.

Gombos prelomil v Cherbourgu prekliatie, získal titul

Slovenský tenista zdolal na turnaji ATP Challenger Tour vo francúzskom Cherbourgu domácu šestku podujatia Benoita Paireho za 75 minút 6:1, 7:6.

Hirscher suverénne zvíťazil v obrovskom slalome v Nemecku

Slovenský reprezentant Adam Žampa neprenikol do 2. kola medzi tridsať najlepších. S výrazným odstupom 5,37 s skončil v prvom kole na 41. mieste.GARMISCH-PARTENKIRCHEN 1. marca (WEBNOVINY) - Rakúšan Marcel Hirscher sa stal suverénnym víťazom nedeľňajšieho obrovského slalomu v rámci Svetového pohára alpských lyžiarov v nemeckom Garmisch-Partenkirchene.

Nitrania v play-off nezaváhali, Košice vyrovnali sériu

Hokejisti HK Nitra potvrdili aj v nedeľňajšom druhom štvrťfinále Slovnaft play-off Tipsport extraligy pozíciu najlepšej ofenzívy súťaže. Oceliarom sa podarilo odčiniť svoje zaváhanie a vyhrali nad Piešťanmi 5:2.

Poprad túži prelomiť proti Zvolenu štvrťfinálovú kliatbu

Obaja súperi sa v minulosti stretli vo vyraďovacej časti štyrikrát v štyroch po sebe nasledujúcich ročníkoch a zakaždým boli úspešnejší hokejisti spod Pustého hradu.ZVOLEN 1. marca (WEBNOVINY) - Pri pohľade do štatistík a prehľadov by mali hokejisti Zvolena a Popradu odohrať najvyrovnanejšiu štvrťfinálovú sériu v tohtosezónnej edícii play-off slovenskej extraligy. Obe mužstvá po základnej časti delil na štvrtom a piatom mieste jediný bod v prospech Zvolena, vzájomné súboje nakláňajú misky váh mierne na stranu Popradu.

Trenčania sa nechcú predať lacno, 'Barani' bažia po úspechu

V prvej vzájomnej sérii oboch súperov v play-off budú favoritmi hráči Banskej Bystrice, no vzájomné stretnutia z aktuálneho ročníka sľubujú vyrovnané súboje.BANSKÁ BYSTRICA 1. marca (WEBNOVINY) - Obhajca bronzu z Banskej Bystrice sa rovnako ako v predchádzajúcej sezóne umiestnil v základnej časti hokejovej extraligy na treťom mieste a vo štvrťfinále play-off bude jeho súperom Dukla Trenčín, ktorá v minulej sezóne bola až deviata a zostala bez vyraďovacej časti.

Turnaj žien v mexickom Acapulcu má prekvapujúcu víťazku

Švajčiarsku tenistku Timeu Bacsinszkú trápila v sezónach 2010 - 2013 séria rôznych zranení. Po úspechu v Acapulcu by jej mala patriť 31. priečka v rebríčku WTA.ACAPULCO 1. marca (WEBNOVINY) - Tenisový turnaj žien v mexickom Acapulcu má prekvapujúcu víťazku - Timeu Bacsinszkú. Dvadsaťpäťročná Švajčiarka s maďarskými koreňmi zdolala vo finále podujatia Abierto Mexicano TELCEL Francúzku Caroline Garciovú za 66 minút 6:3, 6:0. Turnajová päťka Bacsinszká od stavu 4:3 v prvom sete úplne ovládla dianie a súperke nasadenej ako tretej už nepustila ani gem.