Kapitán hral so sebazaprením, no dokázal streliť gól

V zápase 19. kola 2. triedy ObFZ Prešov sa stretli dva tímy „namočené“ do boja o záchranu. Kapušany hostili Víťaz a vyhrali 4:2. V tabuľke sa posunuli na desiate miesto, hostia zostali na predposlednej trinástej priečke.

Matúš Baláž sa zamiloval do hokeja, v Prahe študuje trénerstvo

Akýmsi čítaním na pokračovanie v priebehu niekoľkých dní môže byť písanie o Prešovčanoch, ktorí v tejto sezóne dvíhali nad hlavy prestížne hokejové trofeje.

Čo bude ďalej s futbalovým štadiónom?

Rozhodnutie je na vedení mesta. Čaká Remeta aj SFZ

O titule, po titule

Majstrom Slovenska vo volejbale mužov sa v sezóne 2014/2015 stali hráči VK Mirad PU Prešov. Ako videl tretí a štvrtý zápas série tréner Ľuboslav Šalata a čo povedal vo svojom monológu na margo celého súťažného ročníka? Dozvieme sa v nasledujúcich riadkoch...

Majster vedie 2:1 na zápasy

Hádzanári Tatrana Prešov znova naklonili misky vás na svoju stranu.

Slováci sa stali majstrami sveta, boli pri tom aj dvaja bývalí prešovskí hokejisti

POD TAKTOVKOU ZDENA CÍGERA

Nebolo to kolektívne rozhodnutie, o cieli, ktorým je postup do vyššej súťaže, rozhodol jediný človek

Osemnáste kolo III. A triedy ObFZ Prešov "dalo dokopy" dvoch ašpirantov na postup. V piramom súboji sa stretli vedúci celok tabuľky TJ Budovateľ Šarišské Bohdanovce a tretí FK Ličartovce.

Prešovská posádka Kočiš-Žecová vyhrala rally preteky v Moldave nad Bodvou

Aký je rozdiel medzi pocitom z víťazstva „tvrdého“ profesionála a „obyčajného“ amatéra. Možno žiaden, možno minimálny. Každopádne, nefalšovanú radosť vedia prejaviť jedni aj druhí. „Tešil som sa, ako malý chlapec. Dvakrát som stál po ľavej ruke víťaza, teraz som stál v strede. Som šťastný,“ dal sa počuť Prešovčan Peter Kočiš mladší. No ani tentoraz to nebolo bez poriadnej dávky adrenalínu, alebo skôr stresu... Viac v nasledujúcich riadkoch.

Vieme, ktoré športy v Prešove dostanú najviac

Do najbližšieho zastupiteľstva pôjde okrem iného aj materiál plný plusových čísel. Tie by mali ísť na podporu prešovských športových klubov. Komu a koľko plánuje mesto vyčleniť z celkového koláča 179 tisíc eur?

Budú oslavovať volejbalisti majstrovský titul?

Volejbalisti VK Mirad PU Prešov vstúpili v domácom prostredí úspešne do finálovej série extraligy. Spartak VKP Komárno porazili 3:0 a 3:1.