Vieme, ktoré športy v Prešove dostanú najviac

Do najbližšieho zastupiteľstva pôjde okrem iného aj materiál plný plusových čísel. Tie by mali ísť na podporu prešovských športových klubov. Komu a koľko plánuje mesto vyčleniť z celkového koláča 179 tisíc eur?

Budú oslavovať volejbalisti majstrovský titul?

Volejbalisti VK Mirad PU Prešov vstúpili v domácom prostredí úspešne do finálovej série extraligy. Spartak VKP Komárno porazili 3:0 a 3:1.

Martin Krasničan sa stal s Djurgardenom Štokholm majstrom Švédska v kategórii U20

FINÁLE NA JEDEN ZÁPAS

Živio, živio, živio, živio!

Ján Molka šesťdesiatnikom

Pred zápasom sa kapitán v kabíne „vyhrážal“ spoluhráčom

Víťazstvo po 19 rokoch

Prešov – Komárno, finále začína zajtra

Volejbalisti VK Mirad PU Prešov si po piatich rokoch vybojovali účasť vo finále extraligovej súťaže. V semifinále vyradili ŠK Chemes Spišská Nová Ves 3:2 na zápasy. Práve ten posledný bol veľmi emotívny a dramatický.

Kľúčom k úspechu bol prešovský betón a kopec šťastia

So štartom jarnej časti okresných futbalových súťaží sa začali v nejednom klube aj záchranárske práce. V druhej triede sa v premiére dokonca stretli dva celky priamo namočené do bojov o záchranu. Hralo sa teda takpovediac o šesť bodov...

1. trieda ObFZ Prešov – 16. kolo

Jarný štart do oblastných súťaží sa lepšie vydaril hosťujúcim mužstvám.

Dve výhry, jedna prehra

V prešovskom bazéne sa konalo druhé kolo nadstavbovej časti kadetov vo vodnom póle.

Jaroslav Ličák už nie je na čele demjatského futbalu

Futbalisti FK Demjata v prvom jarnom kole Šarišskej skupiny 5. futbalovej ligy nehrali. Súper z Beloveže nepricestoval. Hráči z obce, ktorú na futbalovej mape Slovenska preslávil predovšetkým Stanislav Šesták, si tak nemohli otestovať aktuálnu formu. Tak trocha v tieni týchto skutočností zostali iné informácie z kuchyne klubu. Jaroslav Ličák už nie je jeho prezidentom. Funkciu „položil“ 28. februára 2015.