Tentoraz vyskúšajú iné ako hotelové služby. Nepoužiteľný pár ide za mreže

Tentoraz vyskúšajú iné ako hotelové služby. Nepoužiteľný pár ide za mreže

Alena a Martin z Prešova si namiesto hýrivého života tentoraz vyskúšajú „luxusný“ život za mrežami. Ich bujaré zábavy, za ktoré nikdy neplatili ich vyšli tentoraz na 20 mesiacov vo väzbe.

Vydarená dvojica Alena a Martin boli veľmi dobre známi v mnohých prešovských reštauráciách a hoteloch. Na „účet podniku“ totiž konzumovali jedlo, alkohol a užívali si hotelové služby. Pár sa nepoučil ani potom, čo mu súd určil trojročnú podmienku.
 
Už minulý rok sme informovali o tom, že známa dvojica v prešovských reštauračných zariadeniach poriadne vyčíňa. Ich večere bez platenia mali skoro vždy rovnaký scenár. Ubytovali sa skonzumovali a odišli bez zaplatenia. Objednávali si vždy len to najdrahšie. Pre nich to bol vraj adrenalín a sranda.
 
Spravodlivosť ich tentoraz dohnala. Ako informoval hovorca Krajského súdu v Prešove Michal Drimák Okresný súd Prešov rozhodol tak, že uložil obžalovaným Alene V. a Martinovi K. pre prečin krádeže a pokračovací prečin podvodu úhrnný trest odňatia slobody v trvaní 20 mesiacov.
 
Odsúdení boli zaradení do ústavu na výkon trestu s minimálnym stupňom stráženia.

Diskusia k článku