Najprv ho glorifikovali, teraz je na „odstrel“.

Najprv ho glorifikovali, teraz je na „odstrel“.

Fungovanie zimného štadióna je ohrozené. Aktuálny nájomca HC Prešov, o. z., ktorý má štadión v nájme na tri roky. Podľa vyjadrenia radnice nedodržal podmienky zmluvy. Jeho zástupca to však popiera. Kľúče odovzdať odmieta. Svoje peniaze bude žiadať späť. Vo vzduchoprázdne by totiž ostali státisícové investície.

Celý článok v knižnici online platenej verzie denníka.

Diskusia k článku

statisicove investicie?
autor: mrazik | dátum: 03.02.2014 13:14:15
Ak by mraz investoval statisice do presovskeho zimaku tak by ich snad bolo aj vidiet. Vymaloval ziacke satne, vymenil 6malych plastovych okien, oblozil rolbaren, urobil ozvucenie a osvetlenie - vsetko cca podla realnych cien 60 000 eur, kde je tych zvysny 100 000?
Satne si dokoncili rodicia sami.
A co smrad a spina vo vestibule a v komercnych satniach? Na komercne satne uz nezvysilo farby pri tych statisicoch a ani na vestibul? Co kvalita ladu za 160 eur? kde je mala treningova hala, ktoru tu prisiel postavit? kde je plnenie slubov? ako to je z casomierou, ktoru zobral z michaloviec, za ktoru chcel p. Mraz od mesta michalovce velke peniaze?
Dufam, ze hlavny kontrolor zisti aj to ci investicie boli v sulade so zmluvou, aj odsuhlasenie investicii a aj kvalitu a cenu investicii, pretoze tie statisice tam nejako nie je vidiet?