Nejasné dôvody aj odpovede

Nejasné dôvody aj odpovede

Sága o záchodovom puči nekončí. Dva týždne od svojho odvolania predstúpili dnes už bývalí členovia predstavenstva aj bývalý riaditeľ Technických služieb mesta Prešov pred médiá. Okrem iného predstavili výsledky, ktoré vo firme dosiahli. Tie hovoria o zisku, o ktorý sa nové predstavenstvo nezaujíma. A tak je im stále nejasné, prečo ich mandát ukončili pol roka pred jeho vypršaním.

Bývalý riaditeľ aj predstavenstvo malo mandát do októbra tohto roka. Ukrátení tak boli o pol roka vedenia mestskej firmy. „Štvorročný mandát končí v desiatom mesiaci tohto roka. Samozrejme, chodili šumy, že sa zmení riaditeľ, ale čakali sme, že dokončíme mandát, urobíme účtovnú uzávierku, prebehne valné zhromaždenie, odsúhlasíme hospodárske výsledky, poslanci si vypočujú naše názory. Ja som od nových členov ako riaditeľ nedostal jedinú otázku, či nie sú vo firme problémy, ako prebieha financovanie, aké máme pohľadávky a záväzky. Toto bol pre mňa šok, toto nikoho nezaujíma,“ povedal včera Jozef Višňovský, odvolaný riaditeľ TsmP...

Tento "príbeh" na pokračovanie a teda aj úplne nové informácie z mestskej firmy TsmP o aktuálnych zmenách si môžete prečítať v utorkovom vydaní Prešovského večerníka. Kliknite si aj na stránku www.povecernik.sk a čítajte Večerník pohodlne vo svojom notebooku, počítači, tablete či telefóne!      

Diskusia k článku