Parkoviská v réžii Prešov Real prinesú do mestskej kasy štvornásobne väčší obnos peňazí

Parkoviská v réžii Prešov Real prinesú do mestskej kasy štvornásobne väčší obnos peňazí

Len niekoľko dní mala mestská firma Prešov Real na prevzatie prevádzky parkovísk pod svoje krídla. Konateľ firmy chváli celý priebeh aj rýchlosť, za akú sa im podarilo celý systém znova naštartovať. Prešovčanom dokonca sľubuje niekoľko dní v roku parkovanie v meste zdarma.

Tridsaťštyri automatov a 936 parkovacích miest prevzala firma Prešov Real po súkromnej spoločnosti Vinci Park Slovakia. Jej konateľ Peter Bobko dnes hovorí o stopercentne naštartovanom systéme...

Viac informácii o zmenách v kontexte mestských parkovísk si prečítajte v dnešnom vydaní Prešovského večerníka a na našom webe www.povecernik.sk.  

Diskusia k článku

pokracujeme v podvodoch
autor: Korytko | dátum: 16.04.2015 06:43:51
musim sa dobre zzasmiat nad tymto clankom...na fotke je clovek ktoreho vyhodili z vinci lebo kradol a robil podvody...ruka si ruku podava...aky sikovny konatel....ako sa vynasiel...nasiel cloveka s ktorym mu oberanie mesta pojde uplne suprovo...treba aj riect ze parkovanie presov real nezvladol a prve dni v aprili sa v realu trieskalo po stole...najvacssou otazkou zostava preco mesto si drzi takeho konatela ktory je neschopny???