Dajte bytu nový nádych! Diego splní vaše sny

Dajte bytu nový nádych! Diego splní vaše sny

„Našou ambíciou je, aby ste si u nás splnili predstavy o svojom byte. V ponuke máme stovky produktov v mnohých štýloch. Vyberiete si zo širokej škály laminátových podláh, metrážnych a kusových kobercov, PVC, tapiet, záclon a garníž podľa jednotlivých štýlov,“ predstavuje ponuku v nových exkluzívnych priestoroch renomovanej predajne Diego jej majiteľ Belo Bojarský.

Leto, aj keď je spájané s dovolenkami, mnohí z nás využívajú práve na prestavbu či rekonštrukciu bytu. Predstavy o tom, čo všetko chcete, už máte, akurát ich treba „zhmotniť“. Predajňa Diego je práve tým vhodným miestom, kde nájdete všetko pokope. Ujme sa vás príjemný personál, ktorý vám pomôže vybrať tie najvhodnejšie produkty.
 
„Snažíme sa neustále našim zákazníkom prinášať novinky, ktoré im uľahčia ich výber. Napríklad vami vybraná podlaha a tapeta sa okamžite zobrazí na obrazovke, kde uvidíte, ako spolu ladia jednotlivé farby a povrchy. Pod vizualizáciou nájdete všetky špecifikácie súvisiace s vybranými produktmi spolu s cenovou kalkuláciou. Alebo keď si v kuchynskom štúdiu vyberiete linku, pomocou 3D vizualizácie ju môžete uvidieť ako by to malo vyzerať v reáli, a na základe toho si k farbám kuchyne dokombinujete podlahu. PVC, metrážne koberce a behúne vám podľa požiadaviek narežeme na mieru, táto služba je zdarma. Rovnako je to aj v prípade, keď si vyberte hociktorú z 300 druhov záclon zo sortimentu DIEGA a my vám ju obšijeme zdarma. V DIEGU si môžete zakúpiť nielen samotný metrážny koberec, ale kompletný systém, v ktorom nájdete aj podložky pod metrážne koberce,“ pridáva ďalšie bonusy Belo Bojarský.

 
Tí, ktorí preferujú tapety, si v Diegu naozaj prídu na svoje. Vyberiete si tapety, ktoré zapadnú do vášho domu ako kus skladačky. Moderné, klasické, prírodné alebo detské? Vyberať si môžete z rôznych štýlov - určite ľahko nájdete vzory, ktoré sa hodia do vášho bytu a najviac vyhovujú vášmu vkusu. Moderné tapety sú jednofarebné a vzorované plochy, pruhy a rôzne kvetinové vzory – nájdete tu všetko. Ak ste milovníkom moderného, minimalistického štýlu a chceli by ste vo vašom byte zvýrazniť niektoré steny, hľadanie začnite tu. Zvýraznené, vzorované plochy sa oplatí kombinovať s jednofarebnou verziou tej istej tapety, odvážnejší však môžu vyskúšať aj kombináciu pruhov a kvetín. Ak sa rozhodujete medzi materiálom tapiet, berte do úvahy to, v akej izbe ich chcete použiť.
Aj keď je ponuka v predajni široká, vyberať môžete aj z katalógu. „Keď niečo nemáme na sklade, do dvoch pracovných dní máte svoj tovar doma. Stačí len prísť a vybrať si,“ dodáva Belo Bojarský.

 
Novootvorenú prešovskú predajňu nájdete na Sabinovskej ulici č. 68. Na stránke Diego-slovakia.sk nájdete celú ponuku.

Diskusia k článku