NA PARTIZÁNSKEJ ULICI JE OBMEDZENÁ DOPRAVA

0
175

(ako) – Pri výjazde z Partizánskej ulice na Masarykovu platí od piatku dočasný zákaz odbočenia vľavo. Dôvodom je zvyšujúca sa intenzita cestnej premávky na Partizánskej, ktorá súvisí s uzávierkou ciest pri rozostavanom OC Forum.

Partizánska ulica v Prešove v súčasnosti slúži ako obchádzková trasa uzatvorených ulíc Štefánikova a Hviezdoslavova, kde prebieha kompletná rekonštrukcia ciest a chodníkov. Zvýšený nápor áut však v súčasnosti spôsobuje upchávanie Partizánskej ulice. „Z dôvodu zlepšenia plynulosti cestnej premávky na tejto obchádzkovej trase, preto od 22. 5. 2020 až do ukončenia uzávierky ulíc Štefánikova a Hviezdoslavova, platí dočasný zákaz odbočenia z Partizánskej ulice vľavo na Masarykovu ulicu. Zákaz odbočenia bude vyznačený dočasným dopravným značením,“ informoval hovorca radnice Vladimír Tomek.

NA PARTIZÁNSKEJ ULICI JE OBMEDZENÁ DOPRAVA

Zákaz neplatí pre MHD

Zákaz platí počas pracovných dní, vždy v čase od 7:00 hod. do 18:00 hod. a nevzťahuje sa na vozidlá MHD. Obchádzková trasa pre vodičov smerujúcich z Partizánskej ulice na Grešovú ulicu bude vedená po uliciach Masarykova (smer Čierny most), Kuzmányho a Lesík delostrelcov.

Foto: prešov.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu