Boris Srník: „Manželstvo  je super, užívam si ho“

Boris Srník: „Manželstvo je super, užívam si ho“

(šaja) – Vliezol do chomúta a tento stav si užíva naplno. Charizmatický herec Divadla Jonáša Záborského v Prešove Boris Srník (38) sa 24. júna oženil s tanečnicou Puľs-u. Manželstvo s krásnou Ukrajinkou (24) si nevie vynachváliť.

„S Innkou sme sa poznali už skorej, ale zblížili sme sa pri práci na muzikáli Jana z Arku,. Ona tam tancovala a ja som tam postával. A vtedy medzi nami preletela iskra. Predtým sme si vykali, zdravila mi dobrý deň,“ spomína dnes s úsmevom mladoženáč. Keď kamarátstvo prerástlo do lásky, začali spolu bývať. „Vtedy som si povedal, že nám je spolu fajn a že by som sa s Innou chcel oženiť. Na našom vzťahu sa ale nič nezmenilo, máme sa veľmi radi, je nám spolu dobre. To, že mám svoju ženu, sa mi veľmi páči (smiech). Manželstvo si užívame obaja.“ 


Krásna Ukrajinka očarila Stredoslováka natoľko, že ju požiadal o ruku. 

Svadbu mali slovensko – ukrajinskú. „Ukázali sme naše aj ich zvyky a svadobčanom sa to veľmi páčilo, lebo to bolo pre nich nové. Ukrajinci majú napríklad taký zvyk, že mladomanželom spievajú krátku pesničku a to hocikedy počas zábavy a manželia sa musia bozkávať, až kým nedospievajú. To bolo super,“ pochvaľuje si Boris Srník, ktorý sa so svojou ženou chystá na svadobnú cestu. Kde to ale bude, nám povedať nechcel. „Sám neviem, neplánujeme to, chceme odletieť na budúci týždeň. Destináciu si vyberieme podľa momentálnej nálady, kufre si zbalíme a ak nás niečo zaujme, odletíme,“ dodal. 
 


Získala si ho aj vďaka boršču 

A čím si ho Inna získala? „Svojou dobrotou, milotou, šarmom, láskavosťou a aj kuchyňou. Moja manželka totiž výborne varí a áno, varí mi aj ukrajinský borš a musím povedať, že lepší som v živote nejedol,“ prezradil herec z Martina. Leto si chcú mladomanželia užívať, vyberú sa na hory, ale aj na návštevu ku svokrovcom na Ukrajinu a tiež na stredné Slovensko. Na jeseň už obaja budú pracovať – Inna dostala peknú rolu v muzikáli a Boris si zahrá v Tróne milosrdenstva s Ľudkou Dutkovou. 
Ako nám sympatický herec ešte prezradil, neskôr príde na rad aj rodinka. Boris a Inna, prajeme vám krásne dni v spoločnom živote! 


Foto: B. S. 

Diskusia k článku