Michaella odstavila prešovské kino na dva dni!

Michaella odstavila prešovské kino na dva dni!

Michaella odhalila v aktuálnom singli STOP! opäť kúsok svojej duše, ktorú v novom klipe obliekla do svetiel. S touto myšlienkou sa pohrávala už počas nahrávania v štúdiu s tým, že ako podporu si pred kameru pozvala sexi tanečnice z košického D.S. Studio

Kým v skladbe Krásny deň ju v aute tlačila partia svalnatých chlapov, teraz sa rozhodla kartu otočiť. Vďaka majstrom z NESTaudio a choreografii Martiny Gašajovej pôsobí vizuálne divadlo elektrizujúco. Klip sa natáčal v prešovskom Kine Scala dva dni. „Keďže ide o tanečnú vec, od začiatku som mala jasno v tom, že chcem v klipe pekné kočky. Som si istá, že muži mi to vyčítať nebudú,“ usmievala sa Michaella.
 
K pesničke STOP! inšpirovali Michaellu rýchla doba a ľudia naháňajúci sa za všetkým možným, len nie za vlastným šťastím. V priebehu natáčania sa mohlo zdať, že mladá speváčka sa nad dianím okolo seba rozplakala, ale pointa vypustených sĺz bola niekde inde. „Používali sme fukár a ten spôsobil, že mi tiekli slzy, no všetci v tíme si mysleli, že som plakala. Napriek slzám som sa rozhodla, že pieseň odspievam, nech sa deje čokoľvek. Hoci sme sa smiali, že v klipe by to mohlo vyzerať celkom dobre, tieto zábery sme nakoniec nepoužili,“ dodala Michaella.
 
Singel STOP! vzala Michaella ako výzvu z viacerých strán. Producentovi Randymu dala jasný koncept ako by mala skladba znieť, s textárkou Ivanou Drábovou zvolili anglický jazyk a finálny mastering má na svedomí Chris Gehringer zo Sterling Sound New York. „Povedala som si, že nebudem otrokom tejto doby len pre to, lebo žiť v zhone je „in“. Mám rada výzvy a slobodu, a podľa toho aj pristupujem k životu. Som šťastnejšia, než ktokoľvek iný kedy bude, pretože mám svoj vlastný kľúč. Kľúč ku každému srdcu,“ zdôraznila Michaella.
 
Foto: Milan Dzadik

Diskusia k článku