Účesy povýšili na umenie

Účesy povýšili na umenie

Je to o talente a zručnosti. Keď sa objavia študentky Strednej odbornej školy služieb na Košickej ulici na niektorej celoslovenskej súťaži, sú pre ostatných veľmi silnou konkurenciou. Ináč to nebolo ani na Majstrovstvách SR v dekoratívnom líčení a v účesovej tvorbe 2014, ktoré sa konali v Nových Zámkoch.

Text k foto: Elegancia a dokonalosť si zaslúži bronz...

Strašiak menom obezita: Chudnite a žite zdravo s NORBI UPDATE

Strašiak menom obezita: Chudnite a žite zdravo s NORBI UPDATE

Ak sa nestravujeme správne, môžeme si uhnať množstvo nepríjemných zdravotných ťažkostí. Patrí k nim aj obezita, ku ktorej sa neraz dopracujeme práve chybnými stravovacími návykmi. Ak sa navyše aj nedostatočne hýbeme, problém je na svete.

Starnutiu pokožky  treba predchádzať. V Inštitúte krásy  Paris si vás rozmaznajú

Starnutiu pokožky treba predchádzať. V Inštitúte krásy Paris si vás rozmaznajú

„Nie je to žiadny dievčenský sen. Jednoducho nás oslovil známy, či by sme nechceli otvoriť salón, kde by sa pracovalo s jednou z najlepších kozmetických značiek nielen vo Francúzsku, ale v celej Európe. Nášmu rozhodnutiu predchádzala návšteva niekoľkých bratislavských salónov. Samozrejme, že sme prípravky aj samé vyskúšali. To rozhodlo,“ opisuje Mgr. Antónia Jadušová,PhD. kroky, ktoré ju spolu s Ľudmilou Nagyovu viedli k otvoreniu Inštitútu krásy Paris v Prešove na Špitálskej ulici.