Speváčka Michaella prichádza s novinkou “V náručí”

0
603
ReklamaŠiroký sortiment výrobkov od výrobcov Searchlight, Massive- Philips, Kanlux, EGLO, Lucide, Lampions, Rábalux a LED-POL

Michaella prichádza s novinkou „V náručí“. Skladba, ktorá doletela nečakane od hudobníka Andrew Maya sa speváčke hneď zapáčila. K textu prizvala Jožka Husovského, ktorý Michaelle otextoval už niekoľko piesní.

Táto skladba má v mojom srdci svoje miesto, pretože v náručí niekoho milovaného pociťujem veľkú istotu”, hovorí Michaella a rozhodla rozpovedať príbeh o tom, ako veľmi je to dôležité. “Skladba vznikla v časoch obmedzenia, ktoré sa týkali nás všetkých, trávili sme väčšinu svojho času s najbližšími a ja som presvedčená o tom, že tieto chvíle boli pre mnohých prínosom. Život ide príliš rýchlo a my sme zabudli na podstatu a zmysel”, hovorí Michaella. Skladba „V náručí“ je o dvoch ľuďoch, ktorí sa pre seba rozhodli spraviť aj nemožné, a preto sa žena v jedno horúce ráno, premení na vánok. Predstavivosti sa medze nekladú… Priestor na natáčanie veľkého videoklipu nebol, preto sa Michaella postavila pred kameru a svoju spoveď zachytila jednoducho. Ako sama hovorí, podstata nie je v obraze, ale vo vnútri a myšlienke, a preto si pri počúvaní bez výčitky privrite oči.

Michaella – V náručí (nový single)

ReklamaPredaj a distribúcia cestovín