Kvalitu bytov otestovali spokojní klienti

Kvalitu bytov otestovali spokojní klienti

Vie, čo spĺňa dnešné moderné bývanie. Byty v novostavbe na Ďumbierskej ulici mu „otestovali“ ich spokojní majitelia. Teraz sú na predaj ďalšie. Peter Jalč, majiteľ spoločnosti Hobby, s.r.o., má v talóne ďalšie bonusy...

„Stavať byty či domy, a keď môžem ich aj zariaďovať, bolo vždy mojím koníčkom. Isté umelecké gény som zdedil po otcovi, takže sa v práci realizujem. Pred niekoľkými rokmi som kúpil nedostavanú bytovku  na Ďumbierskej ulici. Všetky byty sa predali. Teraz sme dokončili ďalšiu, v jej tesnej blízkosti,“ otvára vstupnú bránu do svojej spoločnosti Hobby s.r.o. jej majiteľ Peter Jalč. Pozval nás, aby sme očami klienta predstavili najnovšie jedno a dvojizbové byty. Takže, prehliadka sa začína.
 
„Ide o jedno a dvojizbové byty v už skolaudovanej modernej sedemposchodovej  novostavbe. V prípade záujmu má klient možnosť vybrať si poschodie a stav úpravy bytu.  Je na ňom, či chce holobyt, štandard, alebo nadštandard. Pre lepšiu predstavu, ako sa dá z malého bytu urobiť priestranný byt, som dva byty aj kompletne zariadil,“ ponúka základné informácie Peter Jalč a súčasne dodáva, že bytový dom je právoplatne skolaudovaný.
 

 
Fasáda bytového domu má béžovú farbu, ktorá kontrastuje s jej tmavším odtieňom. Už vstupné priestory na vás pôsobia veľmi príjemne. Dýchajú priestorom a zaujímavým riešením. Rovnako na nás zapôsobili aj byty, ktoré disponujú moderným dispozičným riešením, ktorých súčasťou sú nadpriemerne veľké balkóny, respektíve terasy. Bytový dom nie je klasický „panelákový“, ale je postavený prevažne z tvárnic systému Ytong. Vonkajšie steny sú zateplené.
 
Vybavenie každého štandardného bytu zahŕňa sadrové omietky, sadrokartónové stropy, kvalitné plastové okná s izolačným dvojsklom, osvetlenie na balkónoch, laminátová plávajúca podlaha, murované jadro z pórobetónových tvárnic Ytong, obložkové zárubne, protipožiarne vstupné dvere do bytu, plechové doskové radiátory Korad, elektroinštalačné, vodovodné a kanalizačné rozvody. 
 
V dnešnej dobe je asi tou najčastejšou otázkou  náklady na bývanie. „Výhodou jednotlivých bytov sú nízke mesačné náklady vďaka použitiu najmodernejších materiálov, dokonalému zatepleniu a existencii vlastnej kotolne slúžiacej na vykurovanie. Len pre ilustráciu poviem, že mesačné náklady na jednoizbový byt predstavujú približne päťdesiat  eur, pri dvojizbovom asi 80eur,“ dodáva Peter Jalč.
 

 
Jedným z najväčších problémov Prešovčanov žijúcich na sídlisku Sekčov je parkovanie. Nájsť voľné miesto pri vchode, či dokonca pri bytovom dome je tu doslova umením. V našom prípade je to vyriešené! „Súčasťou bytového domu je parkovisko a dostatočný počet parkovacích miest. Parkovanie je zabezpečené vedľa a pred bytovým domom," hovorí Peter Jalč.
 
Pre mladé rodiny je tiež veľmi dôležitá  blízkosť škôlky, školy, obchodov, autobusovej zastávky.... „Môžem povedať, že je tu občianska vybavenosť moderného sídliska. V blízkosti niekoľkých metrov je materská a základná škola, ZOC MAX, Billa, McDonald´s a päť minút vzdialená MHD zastávka,“ predstavuje ďalší bonus Peter Jalč.
 
Keď vás  naša spoločná prehliadka zaujala, bližšie informácie vám poskytne priamo majiteľ Peter Jalč na č. t. 0903 910 127. Povie vám aj to, že jeho spoločnosť vám dokáže vybaviť hypotéku a všetky ďalšie potrebné formality. A nakoniec to najdôležitejšie: ceny nových bytov sú v cenách tých „starých“. Keď si byt kúpite priamo od investora,  ušetríte ďalšie eurá...


Inzercia

Diskusia k článku