V Kauflande sú na prvom mieste zákazníci, aj pri modernizácii predajne v Prešove

V Kauflande sú na prvom mieste zákazníci, aj pri modernizácii predajne v Prešove

Ďalšia prešovská predajňa spoločnosti Kaufland získala nový šat. Od 15. 2. 2018 sa môžu zákazníci tešiť z pohodlnejších nákupov vo vynovených, moderných a prehľadných priestoroch na Sídlisku III.

Novinkami, ktoré stoja za zmienku sú napríklad samostatný regál s tovarom pre malý rýchly nákup, pultový predaj čerstvého mäsa a samoobslužné pokladne pre urýchlenie každodenných nákupov. „Hlavnou myšlienkou tejto modernizácie je skvalitnenie nákupu pre našich zákazníkov, zvýšenie jeho praktickosti, väčší nákupný priestor, ktorý umožňuje voľnejší pohyb a celkové usporiadanie sortimentu tak, aby sa zlepšila orientácia v predajni,“ uviedla Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland. 


Premenou prešiel hneď vstup na predajnú plochu, ktorý je rozšírený a zákazník sa okamžite ocitne v oddelení čerstvého ovocia a zeleniny. Odstránenie stredovej regálovej steny umožňuje zákazníkom pohybovať sa naprieč celou predajňou a dáva im možnosť rýchlejšieho nákupu. Jednotlivé regály sú po novom označené farebne, viditeľnými 3D nápismi, pre lepšiu orientáciu na predajni. Nový dizajn dostalo aj oddelenie pekárne, ktoré je umiestnené hneď za ovocím a zeleninou. Celkové rozmiestnenie sortimentu zohľadňuje požiadavky samotných zákazníkov. Mrazený tovar je umiestnený pri pokladniach, rovnako ako vynovený Informačný pult, čo prináša zákazníkom aj praktický rozmer.

 
Zákazníkom je k dispozícii predajná plocha o rozlohe zhruba 3 165 m2. Areál predajne sa rozprestiera na pozemku s celkovou rozlohou 20 350 m2, zastavaná plocha z toho predstavuje približne 5 077 m2.

Diskusia k článku