Peter Katona: Pripravme sa na dobíjanie hradieb

Peter Katona: Pripravme sa na dobíjanie hradieb

Pred zápasom 2. ligy 1. FC Tatran Prešov – FC ŠTK 1904 Šamorín sme vyspovedali ešte vždy čerstvého ženáča a otecka Petra Katonu. Malého Peťka, aj keď by bol určite vďačnou témou, sme teraz „obišli“ a bavili sa iba o koženej...

Čo viete o aktuálnom súperovi?

Priznám sa, veľa o týchto mužstvách zo spodku tabuľky neviem. No neuniklo mojej pozornosti, že naposledy podľahli doma Dolnej Ždani 2:3, pričom rozhodujúci gól dal v poslednej minúte z penalty Marián Adam. Navyše domáci videli dve červené karty, hosťujúci hráč jednu. Šamorín bojuje o záchranu, takže sa dá predpokladať dobíjanie jeho hradieb. Čo už, v Prešove nič nové pod slnkom. 
 
V 6. kole bol výsledok zápasu Prešov – Šamorín 1:1...

Veru, bola to naša prvá domáca strata bodov. Inkasovali sme v nastavenom čase po nerozumne zahranom rohovom kope a následnom protiútoku. To si ešte dlho budeme pamätať. 
 
Na konte máte päť gólov. Ak by ste k tomu mali narýchlo prirátať počet nepremenených vašich šancí, aké číslo by vám vyšlo? 

To radšej ani neskúšajme, asi by sme sa zhrozili (smiech). 

V Tipovacej lige Večerníka je dnes pomocná otázka, či zajtra dokážete skórovať? Ak vám to nevyjde, paradoxne potešíte tých, ktorí odpovedajú nie. Čo vy na to?

Je to hra. No určite sa vynasnažím dopriať dvojnásobnú radosť tým, čo mi veria. 
 
Šláger kola sa hrá v Podbrezovej, kde hrajú Michalovce. Skúste si zatipovať výsledok.  
Domáci stále dotlačia do brány súpera nejaký ten gól. Aj teraz. Zvíťazia 1:0.

Diskusia k článku