Hádzanári do novej sezóny s novinkami

Hádzanári do novej sezóny s novinkami

O veľkých novinkách v tíme prešovských hádzanárov hovoril minulý týždeň v denníku Šport majiteľ klubu Miloslav Chmeliar. Zmeny sa chystajú na najvyššom, teda trénerskom poste.

Môže sa to stať každému. Stačí pád z bicykla a ďalšie fungovanie je ohrozené. To sa stalo aj koučovi Petrovi Hatalčíkovi. Ako sa Miloslav Chmeliar vyjadril, vážne zranenie nohy Petrovi Hatalčíkovi jeho pôsobenie v klube veľmi skomplikovalo. Podľa lekárov nebude schopný niekoľko mesiacov plnohodnotne vykonávať funkciu, takže sa s najväčšou pravdepodobnosťou mu Miloslav Chmeliar zmluvu nepredĺži. Kto ho nahradí, sa hráči aj fanúšikovia dozvedia už čoskoro.
 
K zmenám dôjde aj v hráčskom kádri. To, že Čiernohorec Žarko Pejovič (USDK Dunkerque Handball Grand Littoral/Fr.) a Vladimír Guzy (HC Sporta Hlohovec) odchádzajú, ako aj že tím posilní Michal Kopča (Gummersbach) a Slovinca Vasju Furlana (Follo HK), sa vie dlhšie. Odchádza aj  Poliak Damian Krzysztofik, keďže sa do družstva vracia Kopčo. Skončiť by mal aj  Peter Tumidalský a Michal Urban. Končí im platnosť zmlúv s Tatranom.

Diskusia k článku