Výsledkový futbalový servis

0
59

Futbal


SFZ

I. liga,
2. kolo – Slovan Bratislava – Michalovce 5:0,
3. kolo – Senica – Michalovce 3:0.

II. liga,
3. kolo – Poprad – Komárno 2:3, Dukla B. Bystrica – Trebišov 6:1, Púchov – Bardejov 3:0.

I. liga ženy,
1. kolo – Bardejov – Poprad 10:0.

I. liga SD U19,
3. kolo – Trenčín – Michalovce 3:1, Poprad – Ružomberok 2:1.

II. liga SD U19 Východ,
3. kolo – 1. FC Tatran Prešov – Galaktik Košice 5:1, Bardejov – FC Košice 0:5, Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa – Spišská N. Ves 2:3, Martin – Lipany 1:0, Lipt. Mikuláš – Lok. Košice 1:3, Zvolen – Humenné 1:1.

I. liga juniorky sk. C,
1. kolo – Podbrezová – Poprad 6:1, Bardejov – FC Košice 3:0, 1. FC Tatran Prešov – Michalovce 5:1.

I. liga MD U17,
3. kolo – Michalovce – Trenčín 1:0, Ružomberok – Poprad 3:1.

II. liga MD U17 Východ,
3. kolo – 1. FC Tatran Prešov – Galaktik Košice 2:0, Bardejov – FC Košice 0:6, Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa – Spišská N. Ves 0:3, Martin – Lipany 3:1, Lipt. Mikuláš – Lok. Košice 3:1, Zvolen – Humenné 2:0.

I. liga MD U16,
3. kolo – Michalovce – Trenčín 3:3, Ružomberok – Poprad 1:0.

I. liga žiačky sk. C,
1. kolo – Podbrezová – Poprad 0:3.


VsFZ

III. liga,
4. kolo – 1. FC Tatran Prešov – Sobrance-Sobranecko 2:0, Lipany – Stropkov 1:0, Vranov – Humenné (1. 9. o 16. h), Bardejovská N. Ves – Giraltovce 1:0, Svidník – Plavnica 1:3, Krompachy – Snina 1:0, Sp. Podhradie – Spišská N. Ves 3:3, Kalša – Slávia TU Košice 0:0.

IV. liga Sever,
4. kolo – Sp. Belá – Gerlachov 0:1, Župčany – Kračúnovce 4:1, Stará Ľubovňa – Záhradné 3:1, Raslavice – Svit 3:2, N. Hrušov – Sabinov 3:1, Fintice – Medzilaborce 0:6, Demjata – Ľubotice 2:3, V. Šariš – Soľ 3:2.

JAKO V. liga Šarišská,
2. kolo – Gaboltov – Koprivnica 0:0, Š. Dravce – Chminianska N. Ves 5:1, Kendice – Ražňany 2:1, Široké – Čirč 1:1, Kurima – Kamenica 2:1, Pušovce – Marhaň 2:2, Torysa – Šiba 3:0.

III. liga SD U19 Východ,
3. kolo – Poprad-Stráže – Stropkov 0:3, Košická N. Ves – Kežmarok 3:3, KAC Jednota Košice – Trebišov 2:4, St. Ľubovňa – Ľubotice 1:2, Janočko Academy – Sabinov 3:1, Snina – Sp. Belá (19. 8. o 17.15 h).

IV. liga SD U19 Šarišská,
1. kolo – Pušovce – Fintice 2:2, Hermanovce – Široké 4:1, Župčany – Kamenica 3:2, Chminianska N. Ves – M. Šariš 12:1, SAFI Prešov – Čirč 3:4.

III. liga MD U17 Východ,
3. kolo – Poprad-Stráže – Stropkov 0:2, Košická N. Ves – Kežmarok 6:0, KAC Jednota Košice – Trebišov 0:5, St. Ľubovňa – Ľubotice 0:0, Janočko Academy – Sabinov 2:2, Snina – Sp. Belá (19. 8. o 15. h).


ObFZ Prešov

3b VI. liga, 
2. kolo – Ľubotice B – Dubovica 4:1, Rožkovany – Š. Sokolovce 3:0, Pečovská N. Ves – Žipov 5:1, Gregorovce – Hermanovce 1:3, Uz. Šalgov – Brezovička 0:3, Chmiňany – Vyšná Šebastová 4:1, Nemcovce – Terňa (1. 9. o 16.30 h).

VII. liga,
2. kolo – Víťaz – Jakubovany 4:0, Ostrovany – Kapušany 6:3, Dulova Ves – M. Šariš 4:2, Brezovica – Drienov 3:2, Žehňa – Fričovce 4:2, Hrabkov – Lemešany 2:1, Záborské – Kokošovce 2:1.


ObFZ Bardejov

VI. liga,
2. kolo – Stuľany – Bartošovce 3:1, Bardejov-Dlhá Lúka – Lopúchov 3:0, Kružlov – Malcov 1:1, Porúbka – Osikov 0:0, Abrahámovce – Kľušov 4:2, Dubinné – Zborov 1:3, Poliakovce – Smilno 3:0.

(jac)
Foto: V. Zamborský

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu