Futbalový jubilant / Jozef Hlavatý má sedemdesiatpäť

0
296
Ilustračné foto: sergofoto
ReklamaŠiroký sortiment výrobkov od výrobcov Searchlight, Massive- Philips, Kanlux, EGLO, Lucide, Lampions, Rábalux a LED-POL

(nšc) – V pondelok 14. júna oslávil životné jubileum – sedemdesiate piate narodeniny – Jozef Hlavatý. Súčasťou jeho života sa stalo dlhoročné pôsobenie vo futbalovom klube Tatran Prešov.

Rodák z Nižnej Šebastovej si k športu vytvoril vzťah už v mladosti a ten mu ostal dodnes. Najprv viac rokov ako šofér autobusu jazdil s futbalistami, potom bol správcom futbalového štadióna. Pod jeho taktovkou v majstrovských a prípravných zápasoch všetko fungovalo tak, ako malo. Vo futbalovom hnutí si získal značné renomé svojou zanietenosťou, pracovitosťou, znalosťami.

V súčasnosti je asistentom licenčného futbalového manažéra Vladimíra Vargu. Pravidelne navštevuje futbalové zápasy, o dianie vo futbale, v športe i spoločnosti sa stále živo zaujíma. Jeho názory a postrehy na rôzne udalosti a deje v spomenutých sférach triafajú klinec po hlavičke, lebo sú podložené životnými skúsenosťami a poznaním.

Radosť mu robia aj dvaja vnuci.

 

ReklamaPredaj a distribúcia cestovín