NAY otvorí dve nové predajne, jednu aj v Prešove

0
935

Najväčší slovenský maloobchodný predajca spotrebnej elektroniky otvorí v septembri nové predajne v Prešove a v Piešťanoch. V roku, v ktorom maloobchodu koronavírus výrazne skomplikoval život, NAY naďalej expanduje, rozširuje počet svojich prevádzok už na 38 a vytvára nové pracovné miesta.

Predajňa v Prešove už bude druhou predajňou NAY v tomto meste, brány otvorí 4. septembra o 9:00 h. v Retail Parku Ľubotice na Obchodnej ulici č. 8.

O dva týždne neskôr, 18. septembra otvorí predajňa v Piešťanoch, na ulici N. Teslu 4711/25, v priestoroch obchodného domu Tesco.

„V Piešťanoch sme chceli otvoriť už dlho a konečne sa nám to podarilo. V Prešove sme veľmi obľúbení, je to veľké mesto, takže veríme, že aj druhá predajňa si bez problémov nájde svojich zákazníkov. Otvárame aj napriek tomu, že situácia tento rok osobným návštevám predajní praje menej. Pandémia výrazne zasiahla do života spoločnosti a do spôsobu ako nakupujeme. Na druhej strane sme však videli ako sa slovenskí zákazníci po tvorení obchodov veľmi rýchlo vrátili do  svojich obľúbených predajní aj fyzicky. V našom prípade prakticky zo dňa na deň. Sme preto presvedčení, že dopyt po ďalších predajniach tu je a má zmysel investovať a expandovať aj v takomto čase,“ komentoval expanziu Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti.

Údaje o najnovších NAY predajniach:

NAY Prešov

Otvorenie: 4. 9. 2020 o 9:00 h.
Otváracie hodiny: 9:00 – 20:00 h.
Adresa: Retail Park Ľubotice, Obchodná 8, 080 06 Ľubotice
Predajná plocha: 989 m2
Počet zamestnancov: 17

NAY Piešťany

Otvorenie  18. 9. 2020 o 9:00 h.
Otváracie hodiny: 9:00 – 21:00 h.
Adresa: N. Teslu 4711/25, 921 01 Piešťany (TESCO)
Predajná plocha: 900 m2
Počet zamestnancov: 15


 

O spoločnosti NAY a. s.

Spoločnosť NAY pôsobí na slovenskom trhu už 29 rokov, a to v pozícii najväčšieho maloobchodného predajcu spotrebnej elektroniky, ktorý ponúka rozsiahly sortiment svetových značiek bielej, čiernej a IT techniky a široké portfólio súvisiacich služieb. Svoje pôsobenie začala spoločnosť začiatkom 90-tych rokov ako distribútor svetových značiek elektroniky. Od roku 1992 začala spoločnosť budovať vlastnú sieť maloobchodných predajní. V roku 1998 vytvorila koncept veľkoplošných predajní pod registrovanou značkou NAY Elektrodom, ktorý postupne rozšírila po celom Slovensku. V roku 2014 odkúpila sieť predajní Electro World na Slovensku a v Českej republike. V súčasnosti prevádzkuje 36 predajní NAY na Slovensku a 19 predajní Electro World v Českej republike. Jej vernostný klub NAY Extra klub má viac ako milión členov. S podielom na trhu viac ako 25 % je NAY lídrom na slovenskom maloobchodnom trhu s elektronikou. Viac informácií nájdete na www.nay.sk