Mladíka okradol v podchode stanice

0
426
Foto: Dnes24.sk
ReklamaŠiroký sortiment výrobkov od výrobcov Searchlight, Massive- Philips, Kanlux, EGLO, Lucide, Lampions, Rábalux a LED-POL

(ako) – V nedeľu o pol tretej v noci zasahovala policajná hliadka v podchode prešovskej železničnej stanice. Došlo tam k lúpeži. Páchateľovi pre pár eur hrozí trest tri až osem rokov.

„Páchateľ pristúpil k 19-ročnému mladíkovi z obce Ostrovany v okrese Sabinov, rukou ho buchol do nohavíc a pýtal od neho peniaze. Vyhrážal sa, že ho zabije. Páchateľ neváhal a sám si z vrecka poškodeného vybral peniaze. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v prípade začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Na základe získanej dôkaznej situácie vzniesol obvinenie 30-ročnému mužovi z obce Hermanovce v okrese Prešov,“ uviedla Ligdayová. Muž podozrivý zo spáchania zločinu bol obmedzený na osobnej slobode a umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie. Ak sa obvinenému Hermanovčanovi vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

 

ReklamaPredaj a distribúcia cestovín