Na Levočskej sa zrazili kamióny

0
468
ReklamaŠiroký sortiment výrobkov od výrobcov Searchlight, Massive- Philips, Kanlux, EGLO, Lucide, Lampions, Rábalux a LED-POL

Na frekventovanej križovatke na Levočskej ulici sa stala dnes skoro ráno vážna dopravná nehoda. Zrazili sa dva kamióny. Jeden z nich sa prevrátil. Škody budú zrejme veľké.

Polícia o tom len stroho informovala na sociálnej sieti. Upozornila vodičov, že z dôvodu odstraňovania následkov nehody je potrebné v tomto úseku rátať s dopravnými obmedzeniami.

Mnohí Prešovčania to okúsili na vlastnej koži, keď čakali v kolóne. „Nevidel som čo sa stalo, ale keď som išiel okolo, videl som že z kamióna, ktorý sa prevrátil sa vysypal na cestu tovar, stĺp na križovatke bol zdemolovaný a porozbíjané svetlá. Odstraňovanie následkov nehody asi potrvá dlho,“ povedal nám vodič Tomáš. Dodal, že križovatka bola zrekonštruovaná len pred pol rokom a všetci vodiči verili, že bude aj bezpečná. Zrejme to bola ľudská chyba, ale podľa neho by sa mali kompetentní zaoberať aj tým, ako a prečo k tomu došlo.

Foto: Polícia SR

ReklamaPredaj a distribúcia cestovín