Vyznajte lásku veľkolepým štýlom – zaľúbeným odkazom na LED obrazovkách v Novume Prešov

0
339

Február sa bude v Novume niesť v znamení lásky. Valentín už dávno nie je iba sviatkom všetkých zamilovaných, ale aj dňom, kedy môžete aj drobným darčekom potešiť všetkých, na ktorých vám záleží. Nákupné centrum Novum Prešov si pre Vás preto pripravilo výnimočnú príležitosť, kedy budete mať možnosť vyznať lásku pred celým mestom.

Milé, originálne ale aj vtipné

Doprajte si večernú romantickú prechádzku centrom Prešova, počas ktorej si prečítate svoj valentínsky odkaz na fasáde nákupného centra. Fantázií sa pri odkazoch medze nekladú. Prekvapte vašu lásku, maminu, tatina, babku, kamošku či kamoša milým prekvapením v podobe zamilovaného odkazu na LED obrazovkách. Svoj zaľúbený odkaz spolu s fotkou môžete poslať na adresu petra.krchova@cushwake.com. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.novumpresov.sk

Inšpirácia zo zaľúbenej Štiavnice

Nákupné centrum Novum sa touto myšlienkou inšpirovalo najzaľúbenejším domom na Slovensku – Domom Maríny v Banskej Štiavnici, kde si v rámci projektu „Vyznaj lásku veľkolepo“ mohli ľudia nakresliť vlastný zaľúbený odkaz, ktorý bol následne premietnutý na fasádu domu. „Myšlienka šírenia lásky v takejto originálnej podobe sa nám veľmi zapáčila a preto sme sa rozhodli umožniť zaľúbené vyznania aj našim zákazníkom v Prešove. Veľmi sa tešíme na všetky vyznania“, povedala riaditeľka centra Zuzana Maliková.

Valentínske premietanie

Premietanie odkazov na LED obrazovkách na fasáde centra sa začne ráno na Valentína 14. 2. a bude trvať až do konca mesiace do 28. 2.